Dzieci w przestrzeni publicznej. MigatoMama w programie „Halo Tu Polsat”
„Dzieci w przestrzeni publicznej – tak czy nie?” – to był temat, na jaki rozmawiałam w programie telewizyjnym „Halo Tu Polsat”. Dodatkowo jest to temat, który często poruszam na swoich profilach MigatoMama. Program prowadzili Maciek Rock i Agnieszka Hyży, a poza mną gośćmi byli również Roksana Benedykciuk psycholog dziecięca, oraz Agnieszka Wis. Obejrzyj fragment: Zofia Ożarek-Wodzinowska…